Putting the 'role' back in role-playing games since 2002.
Donate to Codex
Good Old Games
  • Welcome to rpgcodex.net, a site dedicated to discussing computer based role-playing games in a free and open fashion. We're less strict than other forums, but please refer to the rules.

    "This message is awaiting moderator approval": All new users must pass through our moderation queue before they will be able to post normally. Until your account has "passed" your posts will only be visible to yourself (and moderators) until they are approved. Give us a week to get around to approving / deleting / ignoring your mundane opinion on crap before hassling us about it. Once you have passed the moderation period (think of it as a test), you will be able to post normally, just like all the other retards.
Lacrymas
Reactions
9,348 31,727 12 1,036 76 376

Profile posts Latest activity Postings About

  • Честита коледа пич ;). Желая ти здраве,щастие и пари да има. Как е по швабиа?
    Lacrymas
    Lacrymas
    Няма да се връщам да живея в България, няма перспективи за някой като мен там. Ако има перспективи за който и да било. Половината януари ще бъда в БГ. След това не знам кога ще ходя пак.
    Lacrymas
    Lacrymas
    Не съм се запознал с никой за сега, опитвам се да се ориентирам какво да правя. Чак февруари ми започва В1 курсът по немски, въпреки че вече знам повече от В1 откъм граматика, но речникът ми е беден и ще имам повече контакт с немскоговорящи. А и най-вероятно ще ми е безплатен, Ausländerbehörde-то може да ми го плати, а В2 плащат от бюрото по труда.
    Verylittlefishes
    Verylittlefishes
    wtf am i reading
    i'm told you are a music person

    is deadfire's ost on average as bad as that first combat theme
    Lacrymas
    Lacrymas
    Depends on what you mean by bad. It's just boring and not really musical. There are some out of tune instruments here and there, which is weird.
    Delterius
    Delterius
    justin bell is a hack fraud
    Как върви преместването към германия? Или се отказа?
    fantadomat
    fantadomat
    Да ама фетиша е за отрязани крайници,като психопата от Вампир.
    Lacrymas
    Lacrymas
    То зависи, не е изцяло само това. Те се кефат и на това да гледат как се бориш с обикновени и всекидневни неща. Но да, главно е за ампутирани крайници.
    fantadomat
    fantadomat
    Аххх тези дни има прекалено много изроди и сган. Прекалено много толерантнос и глупости. Както казват дъртите комуняги "едно е свобода друго е свободия"
    Абе ти слушаш ли чалгиика?
    fantadomat
    fantadomat
    Угххх защо ? Не те питам дали си голям фен а дали го слушаш от време на време.
    Lacrymas
    Lacrymas
    Не съм го видял последния въпрос. Не, не я слушам от време на време.
    fantadomat
    fantadomat
    Слушаш ли това?
    http://www.classicfm.bg/
    Много обичам да си го пусна докато върша някаква домакинска работа :)
    Хахахаха темата стана бая идиотска. Както и да е,на добър път ти пожелавам и късмет в начинанията ти ;).
    Lacrymas
    Lacrymas
    Мерси, и да, shit thread for retards. То само като споменеш Германия и се почва...
    fantadomat
    fantadomat
    Предполагам ,че имаш близки и затова си решил да ходиш в германия. Страннен избор при толкова по добри места.
    Хахаха ходи ли на прайду :) ? Жалко,че разбрах за анти-педалските протести прекалено късно.
    fantadomat
    fantadomat
    Хахахаха друг сънародник се включва в "дебата". Вземе да ни дават по телевизията след някой друг ден :).
    Лакримас,ти за упадачноста ще разбереш след време,нека се надяваме да не е прекалено късно.
    Kyl Von Kull
    Kyl Von Kull
    which of you will be more upset when you guys wake up in bed next to each other in some flophouse in Sofia?
    fantadomat
    fantadomat
    Kyl Von Kull зависи дали е женско или мъжко. Ако травеститче то тогава ще го преживея само ако е по-красиво от повечето жени.
    Деаба пак съм засмукал ракииката ;) ,хвърчи много добре със салатка и радио вероника. Препоръчвам ти да пробваш ММ6 първо,Wiz8 е доста надценена.
    fantadomat
    fantadomat
    След това вземи каравана от конйушната(липсва ми буква :) ) до замака железният иумрук,там се продават лъкове също ако говориш лорда,той ти дава пари...а и не говори с пишлемето,то може да те преебе много зле. Подковите ги давай на магиостника,те дават skill points.
    Lacrymas
    Lacrymas
    Окей, мерси, аз говорих с някакъв в кръчмата, Follower of Baa, но той само куест ми даде, не и голд.
    fantadomat
    fantadomat
    Кликни на диалога писмо,ще ти даде 1000 злато. Ах също използвай варелите,тхяното вино дава различни сатове.
    You're on the right track with your RPG criteria. 1 and 3 are good, 2 and 4 are right in principle but it's not about controls, it's about the extent to which the game draws upon character stats to resolve a given action
    Kev Inkline
    Kev Inkline
    I wouldn't rank the Fallout series that way, but each to his own.
    I still love you Lacrymas. I hope you still love me.
    Let's hug ok ?
    ps : can I still watch when Lilura dm you in her huge dungeon ?
    Lacrymas
    Lacrymas
    Ok, let's hug. I didn't take any offense, though, you are free to disagree with me on whatever.
    SkiNNyBane
    SkiNNyBane
    This is awkward.
    MajorMace
    MajorMace
    it's only awkward if you stay there idly, come and join us
    It's just the usual shady key reseller sites, man. Just hit up the aggregator at allkeyshop.com, search for deadfire, pick the obsidian edition and then pick your poison from the list of key resellers.
    Lacrymas
    Lacrymas
    I backed it on Fig, so I have it, I was just wondering where exactly you got it at 55% off. It was mostly interesting if it was something legit, 55% off after less than 2 weeks would've been hilarious. Also, just wait a few months for patches.
    Curratum
    Oh, I'm waiting. I never finished 1, have a save about halfway through the game, will play and finish that and the White Marches while they fix it.

    Lacking difficulty is not an issue, I'm hilariously bad at POE1 even on Normal.
    Lacrymas
    Lacrymas
    Eh, the majority of PoE1 is easy even on PotD. You just have to find a tactic that works and spam it on every group of enemies. I got bored in my Triple Crown run because it was too repetitive.
    Каква музика правиш ?
    fantadomat
    fantadomat
    Класичиеска ? В оркестър ли свириш?
    Lacrymas
    Lacrymas
    "Класическа" е малко грешна терминология, но да. Не свиря в оркестър, в оркестрите няма пиано попринцип, а виолата ми е на аматьорско ниво. Повече съм композитор отколкото инструменталист, свиренето си е за мен.
    fantadomat
    fantadomat
    Пианист....интересно. Това ми напомня за "Nodame Cantabile" доста готино аниме за класическа музика,може да ти хареса. Пианото върви с оркестър от време на време,зависи дали произведението за пиано. Аххх като се саговорихме ми се дослуша Рахманинов. Едно от най-добрите му "парчета ;)" е за пиано.
    Хей кой ти е доставчика?Тези дни се чудех дали да си сменя нета и ти видях скрииншота.
    Lacrymas
    Lacrymas
    Yes. It's actually quite nice in some aspects, especially when used in a not-dumb poetic context.
    fantadomat
    fantadomat
    Честит празник пич,да си жив и здрав.
    Lacrymas
    Lacrymas
    Мерси, подобно.
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…

As an Amazon Associate, rpgcodex.net earns from qualifying purchases.
Back
Top Bottom