Putting the 'role' back in role-playing games since 2002.
Donate to Codex
Good Old Games
  • Welcome to rpgcodex.net, a site dedicated to discussing computer based role-playing games in a free and open fashion. We're less strict than other forums, but please refer to the rules.

    "This message is awaiting moderator approval": All new users must pass through our moderation queue before they will be able to post normally. Until your account has "passed" your posts will only be visible to yourself (and moderators) until they are approved. Give us a week to get around to approving / deleting / ignoring your mundane opinion on crap before hassling us about it. Once you have passed the moderation period (think of it as a test), you will be able to post normally, just like all the other retards.

rpgcodex > Come for the games, stay because we have compromising material of you

BlackAdderBG
BlackAdderBG
То ясно, ама 50 години комунизъм ни съсипаха по-силно от 500 турско, така че съм длъжен да си сложа "X" аз. :D
fantadomat
fantadomat
Така е,а 20 години демокрация ептен ни ебаха мамата.С малко късмет вземе да си върнеме нацистите и националистите.
BlackAdderBG
BlackAdderBG
В България не е имало никога нацизъм,но каквото и да си говорим за демокрацията едно е ясно ,никой няма да ти звънне в 3 сутринта да те пита какви са тия кометари дето ги пишеш в рпгкодекс. ;)
BlackAdderBG
BlackAdderBG
Не бъди като някой неомарксист да плюе всичко след 89г. Един паралел да се направи с Освобожедението , имало е хора,които са предпочитали турско робство пред свобода защото са загубили много било във воини,пари или др.
BlackAdderBG
BlackAdderBG
Мисълта ми е ,че минахме към по-добро положение нищо че не е идеално.
fantadomat
fantadomat
Ей,аз си мразя комунягите.Деда ми е бил по лагерите а и са ни ограбили яката.Набутали са ни няколко семейства да живеят в собствената ни къща.Знам що за пумярщина е било по времето на комунизма.
fantadomat
fantadomat
Но честно казано незнам дали сега сме по-добре.От модерната демокрация сме загубили значително много за нищожно време.А аз съм от тези дето празнуваха 2007 първи януари.
fantadomat
fantadomat
А за турците.....еми съдбата на предатели не ме касае.Да ги бяха обесили по-добре .

As an Amazon Associate, rpgcodex.net earns from qualifying purchases.
Back
Top Bottom